Dealeri Polaris

Puncte de vanzare si service pentru produsele Polaris in Romania.

Pentru confortul Dvs si ca sa reduceti unele cheltuieli de transport va prezentam mai jos datele de contact ale dealerilor Polaris din Romania. De aici puteti achizitiona atv-uri, side x side-uri, snowmobile, piese de schimb si accesorii de origine, dar si accesoriile din oferta ASP Group. Harta de mai jos va ajuta sa identificati cel mai apropiat dealer de orasul Dvs.

Companie

Strada

Oras

Judet

Persoana contact

Telefon

E-mail

ASP Group EAST S.R.L.

Sos Odai 307-309

Bucuresti

Bucuresti

Mircea Nenciu

0728 203 814

m.nenciu@aspgroup.ro

ASP Group EAST S.R.L.

Str. Transilvaniei 28

Comuna Baciu

Cluj

Radu Felecan

0728 960 870

r.felecan@aspgroup.ro

Anania Auto Center

Tinosului 5

Roman

Neamt

Bogdan Anania

0744 390 917

office@dealerpolaris.ro

Autosport SRL

Harghita 77

Miercurea Ciuc

Harghita

Biro Zsolt

0744 575 390

biro81zsolt@yahoo.com

ATV Rom

Splaiul Unirii 168

Bucuresti

Bucuresti

Mircea Comana

0730 730 726

mircea@atvrom.ro

Anania Auto Center

Str Cernauti 101A

Suceava

Suceava

Bogdan Anania

0744 390 917

office@dealerpolaris.ro

ATV Rom

Str DN 73, nr. 315 A

Maracineni

Arges

Virgil Ciucu

0723 604 204

virgil.ciucu@atvrom.ro

ATV Rom

Str Prelungirea Teilor, nr. 66

Craiova

Dolj

Mircea Ungureanu

0764 419 625

mircea.ungureanu@atvrom.ro

ATV Rom

Str Onisifor Ghibu Nr. 1

Sibiu

Sibiu

Ana Rusu

0763 354 555

sibiu@atvrom.ro

Loge Economics

Calea Aradului 91B

Oradea

Bihor

Raul Hegedus

0761 104 991

contact@moto4all.ro

Madras Com

Str Balti 7

Iasi

Iasi

Marius Diaconu

0748 137 749

office@madras.ro

Metalubs

Zabala 477/A

Zabala

Covasna

Sandor Nemeth

0744 573 980

office@metalubs.com

Moto24

Str Avram Iancu 40-42

Brasov

Brasov

Alexandru Pop

0745 747 575

comenzi@moto24.ro

Mitvas LTD

48 Professor Tzvetan Lazarov Blvd

Sofia

Bulgaria

Anna Buchkova

00359 888 533 177

b.petrov@mitvas.com

Motoland

Str Pietrariei 3A

Chisinau

Rep. Moldova

Denis Cucu

00373 790 41115

denis.cucu@motoland.md

Murrina Veneziana SRL

Str. Dimitrie Cantemir 1

Bistrita

Bistrita Nasaud

Gal Cristian

0788 492 412

galcristian@hotmail.com