Dealeri Polaris

Puncte de vanzare si service din Romania, Bulgaria si Republica Moldova 

Pentru confortul dumneavoastra si pentru diminuarea cheltuielilor de transport va prezentam mai jos datele de contact ale distribuitorilor Polaris din Romania, Bulgaria si Rep. Moldova. De aici puteti achizitiona ATV-uri, Side-by-Side-uri, snowmobile, piese de schimb, echipamente si accesorii originale Polaris, dar si accesorii aftermarket din oferta ASP Group East. Harta de mai jos va poate ajuta sa identificati cel mai apropiat dealer de localitatea dumneavoastra.

Companie

Strada

Oras

Judet

Persoana contact

Telefon

E-mail

ASP Group EAST SRL

Sos. Odaii 307-309

Bucuresti

Bucuresti

Mircea Nenciu

0728 203 814

m.nenciu@aspgroup.ro

ASP Group EAST SRL

Str. Transilvaniei 28

Com. Baciu

Cluj

Radu Felecan

0728 960 870

r.felecan@aspgroup.ro

Anania Auto Center

Str. Tinosului 5

Roman

Neamt

Bogdan Anania

0744 390 917

office@dealerpolaris.ro

Autosport SRL

Str. Harghita 77

Miercurea Ciuc

Harghita

Biro Zsolt

0744 575 390

biro81zsolt@yahoo.com

ATV Rom

Splaiul Unirii 168

Bucuresti

Bucuresti

Mircea Comana

0730 730 726

mircea@atvrom.ro

ATV Rom

DN 73, 315 A

Maracineni

Arges

Virgil Ciucu

0723 604 204

virgil.ciucu@atvrom.ro

ATV Rom

Str. Prelungirea Teilor 66

Craiova

Dolj

Mircea Ungureanu

0764 419 625

mircea.ungureanu@atvrom.ro

ATV Rom

Str. Onisifor Ghibu 1

Sibiu

Sibiu

Ana Rusu

0763 354 555

sibiu@atvrom.ro

Loge Economics

Calea Aradului 91B

Oradea

Bihor

Raul Hegedus

0761 104 991

contact@moto4all.ro

Madras Motoparts

Str. Bratuleni

Miroslava

Iasi

Marius Diaconu

0748 137 749

office@madras.ro

Marshal SRL

Calea Bucuresti 249

Rm. Valcea

Valcea

Artur Tudor

0744 536 651

office@automarshal.ro

Metalubs

Zabala 477/A

Com. Zabala

Covasna

Sandor Nemeth

0744 573 980

office@metalubs.com

Moto24

Str. Avram Iancu 40-42

Brasov

Brasov

Alexandru Pop

0745 747 575

comenzi@moto24.ro

Mitvas LTD

Bld. Professor Tzvetan Lazarov 48

Sofia

Bulgaria

Anna Buchkova

00359 888 533 177

b.petrov@mitvas.com

Motoparts

Calea Mosilor 4

Chisinau

Rep. Moldova

Alexandru Smocvin

00373 69 000114

info@motoparts.md

Murrina Veneziana SRL

Str. Dimitrie Cantemir 1

Bistrita

Bistrita Nasaud

Gal Cristian

0788 492 412

galcristian@hotmail.com